Home Місто З пам’ятниками та квітами: як виглядає кладовище домашніх тварин на Богунії. ФОТО

З пам’ятниками та квітами: як виглядає кладовище домашніх тварин на Богунії. ФОТО

599
0

У Житомирі, як і майже в усіх містах України, існує проблема поховання домашніх улюбленців.   Хоча, зазвичай, містяни ховають своїх улюбленців на околицях, у кущах та лісах, без особливих почестей, але не всі.  На Богунії біля річки житомиряни створили кладовище домашніх тварин з пам’ятниками та квітами. 

Перший Житомирський поїхав на кладовище домашніх тварин та поспілкувався із господарями загиблих тварин. 

У досить непримітному місці під мостом облаштували кладовище, де ховають домашніх улюбленців. На деяких могилках написи, пам’ятники, на деяких просто каміння чи земля.  Господарі залишають біля могил іграшки чи тарілки загиблих тварин.  Загалом, на цвинтарі поховано більше 15 тваринок.

 Лиза Плеханова приходить на кладовище вже не вперше. Вона каже, що тут іноді відчувається присутність тваринок, які тут поховані.

“Тут похований мій близький друг. Я сюди часто прихожу, аби навідати свого загиблого друга. Ще тут похована моя кішка, але ми не ставили пам’ятник. Тут, якась особлива атмосфера відчувається чиясь невідома присутність. Чесно кажучи, наші домашні улюбленіші дуже вірні. Про них варто пам’ятати і після смерті “, – говорить Ліза. 

Житомирян Володимир живе неподалік та часто гуляє біля цвинтаря із собакою. Неподалік від кладовища у нього похований собака.

Я тут часто із собакою прогулююся. Біля цього кладовища у мене похований собака Бакс. Загалом, сюди дуже часто приходять люди до своїх тваринок. Нещодавно бабуся приходила до свого котика та плакала. Ще вчора ховали собаку“, – розповідає Володимир. 

Сьогодні, тут з’явилася зовсім свіжа могила собаки – Мухтаря. За словами, самих відвідувачів кладовища 2-3 рази в тиждень сюди приходять люди, які засумували за своїми загиблими тваринками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here