Home Різне З початку року на Житомирщині поліцейські припинили 230 випадків вчинення домашнього насильства

З початку року на Житомирщині поліцейські припинили 230 випадків вчинення домашнього насильства

150

Щодня поліцейські виїжджають на виклики для перевірки повідомлень про сімейні конфлікти. За кілька місяців вже надійшло 450 звернень від жінок. Загалом, під наглядом поліції перебував пів тисячі осіб та вже складено 230 протоколів.

Про це інформує поліція області:

З початку року правоохоронці склали 230 протоколів та винесли 124 термінових заборонних приписи стосовно кривдників. У 7 випадках слідчі поліції розпочали кримінальні провадження, з них чотирьом чоловікам оголошено про підозри, а обвинувальні акти скеровано до суду”, -йдеться в повідомленні.

Зовсім нещодавно правоохоронці провели рейд на території Стриївської громади та поспілкувались із 35-річною жінкою, відносно якої чоловік раніше вчиняв протиправні дії: провокував на конфліктні ситуації та ображав її.

Тоді із 35-річним кривдником поліцейські сектору протидії домашньому насильству провели профілактичну бесіду, роз’яснили наслідки такої поведінки та склали адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї) КУпАП. Розглянувши зібрані матеріали, суд визнав чоловіка винним та оштрафував його.

Тож цього разу жінка розповіла, що ситуація в родині налагодилась та подякувала правоохоронцям за проведену роботу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here