Головна Різне За призначенням лікаря в одному з інтернатів області використовують трудотерапію

За призначенням лікаря в одному з інтернатів області використовують трудотерапію

57
0

За рекомендацією лікаря у Хорошівському неврологічному інтернаті підопічні доглядають за вівцями, кіньми, свинями та ВРХ. Так інтернат забезпечують м’ясом та молоком, а людей заохочують грошовою винагородою.

Про таку трудотерапію розповіли в обласній раді:

"При інтернатній установі створено допоміжне господарство, на якому підопічні, за рекомендацією лікаря, проходять трудотерапію, отримують навики по догляду за тваринами (кіньми, вівцями, ВРХ, свинями), при цьому забезпечують установу м’ясом та молоком та отримують заохочувальну грошову винагороду".

В облраді зазначили, що в інтернаті на 100 місць є 57 працівників, які виконують соціальні послуги.

Установа фінансується з обласного бюджету та додатковими джерелами (благодійна допомога, пожертвування організацій, підприємств і громадян).

Територія інтернату займає 4,5 га та знаходиться в мальовничому місці – з однієї сторони сосновий бір, з іншої березова діброва.

Також при інтернаті створено колектив художньої самодіяльності, в якій беруть участь підопічні та працівники інтернату та розвинена дозвіллева робота, на які підопічні вчаться виготовляти різні поробки з паперу, пластиліну, дерева та ін.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here