Головна Різне Заміські комплекси обирають очисні споруди BIOTAL

Заміські комплекси обирають очисні споруди BIOTAL

706
0

База відпочинку неподалік Житомира «Вояж», рекреаційний комплекс на березі Дніпра в 55 км від Києва «SELFISH CLUB» та багато інших подібних закладів встановили на своїй території очисні споруди BIOTAL. BIOTAL – лідер на ринку біологічної очистки стічних вод.

Директор архітектурного бюро «ЮГМА» Марина Гарбар каже: ландшафт комплексу «SELFISH CLUB» специфічний, тут високі грунтові води, але із завданням очистки стічних вод BIOTAL впорався бездоганно.

«Не всі погоджувалися на реалізацію очисних споруд у непростих умовах. Обрали BIOTAL. Вони змогли це зробити найкращим чином, і в подальшому, коли будуть наступні черги будівництва, будемо до них звертатися за співпрацею. BIOTAL – це надійний партнер», – стверджує архітектор.

Голова садового товариства на території Вишгородської громади, де власне розташоване котеджне містечко, Василь Корінчук додає, що очисні споруди BIOTAL експлуатуються з 2003 року. Проєкт тутешніх очисних споруд потужністю 42 м куб на добу.

«Претензій до обслуговування немає. Усі роботи, пов’язані із сервісом, аварійними ситуаціями, здійснюються без усіляких нюансів, вчасно і головне якісно», – розповів Василь Корінчук. 

У ПП «Укрбіотал-проект» надають строк гарантії на установку BIOTAL 5 років. Гарантія на насосне обладнання та компресори відповідає строку, встановленою фірмою-виробником, і складає 2 роки.

Більш докладна інформація про установки ВIOTAL за тел. (067) 412-42-11, адреса: м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 66/41, сайт: http://new.biotal.zt.ua

Пресслужба ПП «Укрбіотал-проект»

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here