Home Різне Житомирщина потрапила до списку регіонів з незадовільним станом укриттів

Житомирщина потрапила до списку регіонів з незадовільним станом укриттів

155
0

Зеленський ввів в дію рішення РНБО щодо обстежень об‘єктів фонду захисних споруд цивільного захисту. Результати обстеження укриттів показали, що в Житомирській області незадовільний стан укриттів. За результатами перевірки – посадовців області чекає покарання за неналежне виконання роботи.

Про це йдеться в указі президента України Володимира Зеленського:

Відповідний Указ №353/2023 оприлюднено на сайті Президента.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 червня 2023 року «Щодо результатів оперативних обстежень обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту та вирішення проблемних питань щодо укриття населення»”, – йдеться у документі.

Таким чином десятки областей з неналежним станом укриттів.

Визнати незадовільною роботу із забезпечення готовності обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту до їх використання за призначенням у Запорізькій, Сумській областях, Житомирському районі Житомирської області, Білоцерківському районі Київської області, Конотопському районі Сумської області, містах Києві, Запоріжжі, Херсоні, Чернігові, Харкові, Миколаєві, Одесі, Сумах, Дніпрі, Конотопі, Білій Церкві“, – говориться в указі.

Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування доручено вжити невідкладних заходів для притягнення в установленому порядку до дисциплінарної відповідальності керівних працівників та інших посадових осіб, які відповідають за утримання та експлуатацію обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту в тих областях, районах і містах, де ситуація цим рішенням визнана незадовільною.

До 30 червня вони мають поінформувати про вжиті заходи Апарат РНБО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here