Житомирське ТТУ запустить на лінії 5 автобусів із Німеччини

298

До Житомира доставили 5 автобусів MAN А21 – подарунок від м. Дортмунд, Німеччина. Їх планують пустити на міські маршрути, але це станеться не раніше, ніж за місяць. За цей час ТТУ буде оформлювати необхідні документи та проходити технічний огляд.

Про це розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук:

“Це автобуси, які передало місто Дортмунд як допомогу для нашого міста. Автобусів 5 штук. Модель MAN А21 з пасажиромісткістю 38 осіб. 

Як показав попередній досвід, передачі автобусів з міста Таллінн, до місяця зайняла вся процедура оформлення документів, включаючи їх облік, розроблення графіків, визначення маршруту та підготовку до запуску на вулиці міста Житомир.

Автобуси високої якості та в гарному стані, проте все ж потребують технічного обслуговування (заміна мастил та фільтрів). Вже управління транспорту разом з комунальним підприємтвом буде визначати, на яких маршрутах вони будуть працювати”.

Водій Микола розповідає, що вже проїхали на цих автобусах 700 кілометрів без жодних проблем і додає, що автобуси знаходяться в гарному стані:

“Вчора ми приїхали, жодних проблем не виникло. Проїхали близько 600-700 кілометрів, точну відстань ми не визначали, але автобуси є нормальними та комфортабельними. Вони вміщають багато людей, зручні та низькополі. Будемо працювати, побачимо, як вони себе проявлять у роботі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here