Home Різне Житомирському адвокату, який вимагав у лісника гроші призначили штраф

Житомирському адвокату, який вимагав у лісника гроші призначили штраф

104
0


Адвокат із Житомира, який спробував нажитися на ліснику, погрожуючи йому вигаданим кримінальним провадженням. Йому призначили штраф в розмірі 4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це пише Державне бюро розслідувань:

“Адвокат зателефонував працівнику Тригірського лісництва, який постійно звертався до нього за юридичною консультацією з різних питань. Фігурант використав невідомий номер телефону та представився працівником ДБР. Він повідомив працівнику лісництва про розпочате досудове розслідування проти нього за фактом незаконного збагачення“, – йдеться в повідомленні.

Лісник не впізнав голос адвоката і тому після телефонної розмови нібито з працівником ДБР звернувся до того ж самого адвоката за юридичною допомогою.

Адвокат запевнив свого клієнта, що може «загладити» справу за 1 тисячу доларів США. Він заявив, що ці гроші потрібні для того, щоб віддати працівнику ДБР для закриття справи. При цьому жодних розслідувань проти працівника лісництва не здійснювалося, а тим більше сам адвокат не мав жодних зав’язків з правоохоронними органами.

У лютому 2023 року адвоката було затримано під час одержання половини обумовленої суми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here