Житомирський ліцей передав жителям Херсону продуктові набори

127
0

Продуктові набори для жителів Херсону та області, а також для ВПО на Житомирщині передали з гуманітарного штабу ліцею №24.

Набори придбали за кошти Українського православного собору святого Андрія у Вашингтоні. Збирали набори працівники ліцею.

Цього разу набори були складені для жителів деокупованої території Херсонської області, а також жителів Радомишля та Житомира – вразливих соціальних груп, таких як внутрішньо переміщені особи, сім’ї з низьким рівнем доходу, сім’ї з дітьми з інвалідністю і т.д. 

У складі наборів – крупи, цукор, сіль, консерви, чай та інші необхідні продукти. Цього разу співробітники ліцею зібрали 218 пакунків, приблизна вартість одного пакунка становить трохи більше 900 гривень.

Про це в коментарі Першому житомирському розповіла директорка ліцею №24 Ганна Дудік:

“Сьогодні ми вже в четвертий раз передаємо гуманітарну допомогу, яку придбали за кошти гуманітарного центру Українського православного собору святого Андрія, розташованого у Вашингтоні. Кожного місяця вони надсилають нам 5 тисяч доларів для придбання продуктових наборів для тих, хто цього потребує. Сьогодні передаємо 100 наборів для жителів Херсонської області, яка є деокупованою територією і знаходиться в скрутному становищі. Нам допомагає Житомирський благодійний фонд “Справжні українці” з доставкою цих наборів туди. Крім того, сьогодні ми передаємо 30 пакунків для жителів Радомишильської громади, де ми співпрацюємо з місцевим третім ліцеєм. Серед внутрішньо переміщених осіб там є багато багатодітних сімей, і ми вже один раз надсилали їм пакунки, книжки та одяг. Тепер ми передаємо їм 30 наборів. Крім того, сьогодні ми видаємо 45 наборів для мешканців Житомира, а вже у четвер ще 43 набори для тимчасово переміщених осіб та тих, хто потребує допомоги”.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here