Житомирським піротехнікам закупили автомобіль швидкої допомоги

227

Фонд громади Житомира придбав автомобіль швидкої допомоги для департаменту піротехніки ДСНС області. 

Таку ініціативу щодо збору коштів на швидку для піротехніків подала родина загиблого водія швидкої допомоги Дмитра Краснощокого. Тоді, 24 грудня, на Херсонщині під час розмінування загинули троє працівників ДСНС.

Фонд одразу розпочав збір коштів.

Про це в коментарі Першому житомирському повідомила Жанна Соловйова, голова фонду:

«Три місяці тому до нас звернулася з таким проханням, щоб допомогти придбати швидку допомогу для департаменту піротехніки головного управління ДСНС у Житомирській області. Ми почали збір коштів. 

Збирали кошти фактично всі. Це і громадські організації, різні установи, просто люди скидали кошти на рахунки фонду громади Житомира. Плюс ми знайшли ще хороших наших партнерів та друзів –  «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України». У нас було 128 тисяч гривень. Вони додали 200 тис. грн й в результаті вийшло 400 тисяч гривень.

Ну і була поставлена непроста задача: потрібно було знайти автомобіль швидкої допомоги й обов’язково повнопривідний, плюс влізти у цю суму грошей, яка була зібрана. Завдяки зусиллям волонтерів ми знайшли необхідний автомобіль він обійшовся 8 тисяч 900 євро. Понад 350 тисяч гривень».

Автомобіль з Австрії, забирали з Польщі волонтери. 

«Авто в дуже хорошому стані. Цей автомобіль використовувався як автомобіль швидкої», – додала Жанна Соловйова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here