Головна Кримінал 52 мільйонна гребля на Тетереві незаконно використовувалась хмельницьким підприємством

52 мільйонна гребля на Тетереві незаконно використовувалась хмельницьким підприємством

150
0

Прокуратура Житомирської області у суді позбавила хмельницьке товариство з обмеженою відповідальністю права користуання греблею, що знаходиться на річці Тететрів, у Коростишівській громаді, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Ще у 2015 році Коростишівська міськрада заключила з хмельницьким товариством договір на 20 років, і надал їм право користування своє комунальне майно – греблю вартістю близько 52 млн грн та площею понад 2 тис. кв. м.

Згодом був укладений ще один договір, за яким користувач зобов’язувався збудувати на греблі гідроелектростанцію, укріпити береги та розчистити русло річки, провести освітлення у парку та капітальний ремонт греблі. Загалом, сума виконаних товариством робіт мала скласти 1,1 млн грн. Проте, товариство так і не виконало своїх зобов’язань.

“Разом з цим прокурори встановили, що правочини насправді є прихованими договорами оренди комунального майна, оскільки відображають не право користування, а передачу в оренду безпосередньо самої гідротехнічної споруди. Це суперечить вимогам цивільного законодавства”, – зазначають у прокуратурі.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here