Home Розслідування Поліція знайшла у квартирі житомирянина марихуану, метадон та амфетамін

Поліція знайшла у квартирі житомирянина марихуану, метадон та амфетамін

202

Марихуану, метадон та амфетамін вилучили поліцейські у 36-річного житомирянина після обшуку його домівки.

Про це повідомляють у поліції області.

"Ми отримали інформацію про те, що один із раніше судимих за подібні злочини місцевих жителів може бути причетним до протиправних діянь. Відтак за адресою його проживання було проведено слідчі дії", – розповів начальник Житомирського ВП ГУНП Сергій Крошко.

У ході санкціонованого обшуку у квартирі чоловіка поліцейські виявили речовини синтетичного та рослинного походження, за зовнішніми ознаками подібні до наркотичних і психотропних засобів. Серед таких, попередньо, метадон, амфетамін та марихуана.

Також правоохоронці вилучили електронні ваги, шприци з рідинами та інші речі, які вказують на протиправну діяльність чоловіка.

Усе вилучене направлене на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС в Житомирській області

Чинним законодавством за незаконне поводження з наркотичними або психотропними речовинами без мети збуту передбачено покарання – від штрафу і до позбавлення волі до 3 років. Водночас за збут вказаних засобів Кримінальний кодекс визначає ув’язнення на строк від 4 до 8 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here