Головна sport Житомирянка Юлія Єлістратова не зможе виступити на Олімпіаді в Токіо: подробиці

Житомирянка Юлія Єлістратова не зможе виступити на Олімпіаді в Токіо: подробиці

584
0

Житомирська триатлоністка Юлія Єлістратова, яка мала змагатись на Олімпійських іграх у Токіо, не зможе виступити. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України з посиланням на рішення Всесвітньої агенції з тестування (ІТА).

“Триатлоністка Юлія Єлістратова тимчасово відсторонена від участі в змаганнях. Таким чином, спортсменка не зможе взяти участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо”, – повідомили в олімпійському комітеті.

Юлія Єлістратова мала виступити на четвертих у кар’єрі Олімпійських Іграх у вівторок, 27 липня. Але тепер змушена їх пропустити.

За інформацією Суспільного, рішення про відсторонення  Єлістратової Всесвітня агенція ухвалила через допінг. Спортсменку підозрюють у справі вживання препарату еритропоетіну – речовини, яка поліпшує доставку кисню до м’язів і впливає на їхню витривалість.

“Позитивну допінг-пробу світова федерація триатлону взяла у Єлістратової під час виступів 5 червня на кубку з триатлону, що проводився в Україні. 24 липня організація дізналася про позитивний результат допінг-проби українки, зроблений акредитованою лабораторією WADA у Польщі”, – повідомляє Суспільне з посиланням на Всесвітню агенцію з тестування (ІТА).

Юлія Єлістратова має право запросити аналіз зразка “Б” допінг-проби та оскаржити рішення щодо відсторонення у Спортивному арбітражному суді. До того ж часу вона не має права змагатися.

Єлістратова – не перша українська спортсменка, яку відсторонили перед Олімпіадою. Перед початком Ігор у Токіо відсторонення отримав важкоатлет Дмитро Чумак. А гімнаста Олега Верняєва дискваліфікували на чотири роки через вживання допінгу.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here