Головна sport Чемпіонат із прикладного силового триборства до Дня захисника України

Чемпіонат із прикладного силового триборства до Дня захисника України

587
0

Міський культурно-спортивний центр провів відкритий чемпіонат з прикладного силового триборства для підлітків віком від 14 до 17 років. У змаганнях взяли участь молоді спортсмени з різних спортивних клубів, таких як “Геркулес”, “Фортуна”, “Факел” та “Школа юних десантників”.

Катерина Хомяк, педагог-організатор заходу, наголосила, що ця ініціатива спрямована на популяризацію спорту серед молоді та формування патріотичних цінностей. Молоде покоління має можливість проявити інтерес до активного способу життя завдяки таким заходам.

Спортсменка додає що під час змагань учасники не лише змагалися за перемогу, але й вчилися спільно працювати, розвивати фізичні навички та долали власні рекорди.

1 жовтня відзначається День захисників та захисниць України. З цього приводу ми провели відкритий чемпіонат з прикладного силового триборства серед підлітків віком від 14 до 17 років. У змаганнях приймали участь спортсмени з різних спортивних клубів. Змагання складалися зі згинання та розгинання рук в упорі на брусах, підтягування на перекладені, згинання та розгинання рук в упорі лежачи. Такі змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя та патріотичного виховання у дітей. Катерина Хомяк, педагог-організатор.

На цих змаганнях особливу увагу зосереджено на важливості спорту для збереження фізичного та морального здоров’я молодого покоління, а також на формуванні в них патріотичних цінностей.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here