Home Здоров'я Дика гонка у Житомирі збирає кошти на підтримку військових. Відео та фото

Дика гонка у Житомирі збирає кошти на підтримку військових. Відео та фото

932

У Житомирі вже в друге відбувся благодійний забіг під назвою “Дика гонка”. Змагання стартували в міському парку та включали в себе від 5 до 10 кілометрів траси з численними перешкодами. У цих заходах взяли участь близько 600 спортсменів. Усі кошти, зібрані від продажу квитків, будуть спрямовані на підтримку наших військових.

Організатор Руслан Клименко пояснює, що особливістю цього забігу є контраст між офісним життям і бігом з перешкодами в природному середовищі, яке включає ліси, річки та багнюки.

«Всі 100% зібраних коштів віддаємо на підтримку ЗСУ. А саме, ми створюємо макети реальної військової техніки. Ми вже доставили на передову близько 30 одиниць макетів гаубиць М777, “Хімарсів” і “Хамерів”. Ми робимо це із фанери та з металевим стволом, і виглядає це дуже реалістично. Недавно хлопці подзвонили мені та повідомили, що знову обстрілювали наші муляжі, але вони навіть не влучили.”» – розповідає Руслан Клименко, засновник забігу з перешкодами «Дика гонка»

Людмила і Рей разом беруть участь у забігу для пар. Вони розповідають, що їх приваблює головна мета цього заходу – надання підтримки військовим. Це вже другий раз, коли вони беруть участь у благодійних забігах.

«Власне, я побачила анонс і напівжартома сказала чоловікові: “Спробуємо побігти. До батьківства ми бігали красиво, а зараз ми бігаємо по-дикому. Наскільки я знаю, це забіг благодійний, і це вже наш другий такий досвід. Тому ми залюбки розділяємо цю місію сьогодні», – каже Людмила, учасниця змагань.

Нагадаємо що в Житомирі 23 вересня проходили благодійні змагання з триатлону «Залізна країна». Тоді мета заходу була збір коштів для придбання нового медичного обладнання військовому госпіталю. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here