Home Спорт Понад 100 спортсменів Житомира отримали стипендії. ВІДЕО

Понад 100 спортсменів Житомира отримали стипендії. ВІДЕО

184

110 спортсменів з міста Житомира отримали одноразове грошове заохочення від 2 до 5 тисяч гривень. 

Представники міської влади вручили одноразові грошові стипендії 110 спортсменам, які представляли місто та країну на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Це спортсмени різного віку, від 10 до 35 років. Також грошову винагороду отримували спортсмени з інвалідністю, які представляли олімпійські види спорту. 

«Нагороджені будуть 60 спортсменів, які представляють олімпійські види спорту. 46 спортсменів, які представляють неолімпійські види спорту і чотири спортсмени, які представляють спорт з інвалідністю. Стипендії різні, є 5 тис., є 2 тис. грн, тобто, вони не великі, але тут головне визнання. Тому що координаційна рада отримала понад 200 заявок і з них вибрала тільки 110. Це ті, які найсильніші», – розповіла Ірина Ковальчук начальниця управління сім’ї молоді та спорту ЖМР.

Двадцятирічна житомирянка Ольга 6 років займається стрільбою з луку. Вона також отримала грошову стипендію. Розповідає що у цей спорт її привела однокласниця. Лучниця каже, що зараз є велика конкуренція серед опонентів, але щоб здобути призові місця треба витрачати багато часу на тренування та мати неабияку наполегливість.

«Я тут, щоб отримати стипендію, адже я минулого року стала третьою у чемпіонаті Європи серед молоді зі стрільби з луку. 

Я вже в топ 100 лучниць світу, тому, думаю, є куди рости», – розповіла лучниця.

Влад займається боксом з дитинства. Зараз йому 14 років і він вже перемагає та здобуває призові місця на всеукраїнських змаганнях. Розповідає, що спочатку до секції з боксу його привів батько, але зараз хлопець хоче займатися сам та розвиватися у цьому напрямку далі. Мріє стати тренером та навчати дітей.

«Мене привів батько, зараз я хочу сам займатись, хочу вигравати на різних змаганнях і хочу досягти вищого в цьому спорті. Стати майстром спорту і потім вчити інших дітей, бути тренером. Хочу виступати і надалі на змаганнях різного рівня», – зазначив Владислав Білоцький.

Тренер Влада – Дмитро Пашков зазначає, що в спорті підтримка з боку влади є важливою. Діти завжди з захопленням реагують коли хтось помічає їхні здобутки та результати. 

«Діти часто виїжджають за кордон, повертаються, батьки побоюються трошки, але можемо працювати всі в рівних умовах. Щоб досягати результатів, потрібно систематично займатись і любити цей вид спорту», – розповів тренер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here