Home Події Сильні України з Вірастюком: в Житомирі бійці 95-тки змагалися зі стронгмену

Сильні України з Вірастюком: в Житомирі бійці 95-тки змагалися зі стронгмену

427

У Житомирі 6 серпня воїни 95-ї бригади взяли участь у змаганнях зі стронгмену «Сильні України».  Головний суддя змагань Василь Вірастюк. 

Серед учасників змагань – понад 100 осіб, у тому числі поранені військові. Вони змагалися у трьох дисциплінах: на айрбайках, у веслуванні на тренажері та жимі лежачи. Також усі охочі могли потренуватися в стрільбі з лука.

“Мета турніру є насамперед адаптація ветеранів до цивільного життя. Саме спорт дає можливість повернути хлопців до повноцінного життя, вселити надію на майбутнє та можливості абстрагуватися. До того ж це допомагає не тільки ветерану або військовослужбовцю, але загалом його родині. Бо спортивні змагання завжди могли ще більше згуртувати людей”,зазначають у службі зв’язків з громадськістю 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ.

Це змагання з адаптивних видів спорту для ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення (видимі та невидимі) під час участі в бойових діях під час оборони країни від російських окупантів. 

Учасники мали змогу позмагатися у трьох дисциплінах: веслування на тренажері, airBike та жим лежачи.

Змагання «Сильні України» для ветеранів планують організувати також у Києві, Івано-Франківську, Черкасах та Кривому Розі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here