Home Події Триває реєстрація на забіг “Дика гонка”, який пройде 14 жовтня

Триває реєстрація на забіг “Дика гонка”, який пройде 14 жовтня

475

14 жовтня у Житомирі вдруге пройде благодійний забіг “Дика гонка”. На забіг уже зареєструвалися понад 300 учасників, проте реєстрація ще відкрита.

Головною особливістю цього забігу є наявність численних перешкод на шляху, які учасники повинні подолати.

“Дика гонка” включає в себе декілька різних дисциплін: біг на 5 та 10 кілометрів, “дикий трейл” – це біг з багатьма перешкодами, “дика пара” і “дика команда”, де учасники можуть бігти як у парі, так і у складі п’ятьох осіб.

Основною метою цієї події є збір коштів для підтримки Збройних Сил України. Усі зібрані кошти під час “Дикої гонки” будуть передані організаторами на підтримку наших солдатів. 

“Територія, де буде відбуватися подія, це наш міський парк. Звідти буде старт, і там буде фініш. Перешкоди будуть розташовані вздовж русла річки Тетерів. Всі кошти від внесків учасників змагань передаються на ЗСУ, тобто організатори покривають свою мінімальну частину, і управління бере на себе певні організаційні моменти. Все інше передається на армію. Основний старт і реєстрація на змагання о 8 годині ранку. Наразі вже зареєстровано 303 учасника, але реєстрація відкрита. Тому можна приєднуватися”, – розповіла Ірина Ковальчук, начальниця управління спорту міської ради.

Нагадаємо, нещодавно в Житомирі пройшов турнір з плавання «Кубок трьох річок».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here