Головна Люди У Житомирі оновлять систему оплати проїзду в громадському транспорті

У Житомирі оновлять систему оплати проїзду в громадському транспорті

476
0

Протягом п’яти років у громадському транспорті міста Житомир не проводили жодної зміни в системі валідаторів, які є технічно застарілі. Внаслідок цього планується введення нових валідаторів, які функціонуватимуть без необхідності друку паперового квиток і зможуть опрацьовувати оплату в режимі онлайн. Ці зміни дозволять забезпечити контроль над потоком пасажирів у реальному часі.

Міська рада також має намір припинити готівкову форму оплати в громадському транспорті. Тепер жителі міста, які захочуть розрахуватися готівкою зможуть придбати одноразовий квиток лише у терміналах, які розташовані на території міста. Поступово система електронного квитка (QR-код) замінить традиційний паперовий квиток. Містяни також отримають можливість використовувати мобільний додаток, який дозволить їм змінювати тарифи і оплачувати проїзд за допомогою QR-коду. Це збільшить різноманітність безготівкових способів оплати, включаючи NFC, банківські карточки, зчитування QR-коду, транспортні картки та оплату через особистий кабінет в додатку.

“Нові зміни – це вимоги до оператора, який буде обслуговувати, утримувати і надавати повний комплекс послуг, пов’язаних з оплатою проїзду в громадському транспорті. Перше встановлення окремих нових валідаторів з GPS-трекерами є обов’язковим для того, щоб 100% громадського транспорту, який рухається в межах нашої громади, можна було відслідковувати в режимі онлайн. Другий етап передбачає створення мобільного додатку та кабінету пасажира. Електронний квиток може бути створений віртуально і оплачуватись за допомогою NFC, тобто немає потреби відвідувати точки продажу, купувати фізичні карточки або носити їх. Все це можна буде зробити, звичайно ж, на мобільному телефоні. Основною вимогою є забезпечення нормальної роботи системи в режимі онлайн, щоб ми могли в режимі реального часу бачити всі поїздки і розрахунки всіх наших пасажирів в той самий момент, коли вони здійснюють оплату в громадському транспорті”, – повідомив Олександр Шевчук, заступник міського голови.

Тестувати оновлену систему оплати проїзду у громадському транспорті будуть три місяці.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here