Головна Люди 80-річна волонтерка із Житомирщини допомагає тваринам та веде Інстаграм. ФОТО

80-річна волонтерка із Житомирщини допомагає тваринам та веде Інстаграм. ФОТО

478
0

Ганні Лавренчук – 80 років. Вона проживає у Житомирському геріатричному пансіонаті, де також опікується тваринами, які знаходяться на території закладу – доглядає, годує. Має помічників – волонтерів ГО «Animal Help Zhytomyr». Саме вони час від часу передають корм для її підопічних, допомагають знайти родини для песиків та котиків тощо.

Пані Ганна навіть має сторінку в соцмережі Інстаграм, яку також створили волонтери, аби розповісти більше про її діяльність. З нагоди Дня народження кілька місяців тому оголосили збір коштів – придбали за них гостинці для пухнастиків, додатково вирішили питання зі святковим тортом та завітали з корисними подарунками у пансіонат, аби привітати іменинницю з ювілеєм. 

«Багато різного контенту трапляється в Інстаграмі, але  одна зі сторінок присвячена чудовій бабусі Ганні Лавренчук – жінці з дуже непростою долею, яка, опинившись в доволі складних обставинах, має сили допомагати іншим. Баба Ганя (так кличуть її волонтери міста) у досить обмежених умовах намагається нагодувати, полікувати, знайти можливість простерилізувати і прилаштувати в сім’ї велику кількість тварин, яких «добрі люди» частенько підкидають в  геріатричний пансіонат. Зі свого боку ми надаємо їй всебічну допомогу, але будемо вдячні, якщо й інші небайдужі люди долучаться і підтримають бабу Ганю і її хвостатих друзів. Усі  кошти, які надходять на картку (реквізити для переказів 5169 3600 0729 4006  – Вансович, бо власної бабуся не має) йдуть виключно на придбання корму тваринам і ліків для них, якщо виникає така необхідність».

До речі, наразі волонтери  допомагають прилаштувати пані Ганні 9 кошенят, яких у різний час підкинули в пансіонат. Їх жінка забрала до себе в кімнату, оскільки трьох задушили пси, тому хоча б цих спробувала врятувати, але умовами перебування в закладі це заборонено, тож малюкам активно шукають нову домівку чи хоча б перетримку. Усі кошенята – здорові, грайливі, оброблені від паразитів. Є біленькі, чорні та навіть триколірні.

Юлія Демусь


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here