Головна Цікаво Арт-терапія, консультації, тонни продуктових наборів: як працює платформа «СпівДІЯ хаб» у...

Арт-терапія, консультації, тонни продуктових наборів: як працює платформа «СпівДІЯ хаб» у Житомирі

463
0

Понад 100 заявок щодня про допомогу, надходить волонтерам організації «СпівДІЯ хаб». Вони збирають заявки від тих, кому потрібна допомога, формують пакунок та надсилають людям. Вже прийняли від західних країн 30-40 тонн гумітарної допомоги. З тими, кому потрібна психологічна підтримка, індивідуально працює спеціаліст.

Перший житомирський побував у «СпівДІЯ Хаб» та поспілкувався з координаторкою Вікторією Безсмертною, яка розповіла, що вже оброблено більше 700 заявок.

«Спів дія ХАБ ЖТ Разом» – це частинка великої національної мережі. Ми волонтерське об’єднання ініціатив громадських організацій, які допомагають цивільним людям, які постраждали під час війни. У нас є кілька напрямів допомоги: гуманітарна, психологічна, юридична. Наразі головним напрямом є підтримка жителів області та житомирянам продуктами, речами, засобами гігієни та іншими товарами. Багато речей та навіть іграшок приходять для дітей. Вже отримали за весь період роботи близько 800 заявок, вони надходять до нас через гарячу лінію або через наш загальний сайт. Далі, коли приходять вантажні машини з товарами: розвантажуємо, пакуємо та відправляємо. Люди можуть самі приїжджати, забирати товари або д ми надсилаємо Новою Поштою, Укрпоштою. Надходили заявки від людей з Народницької Громади, Коростеня, Олевська, тобто ми розсилаємо допомогу по всій Житомирській області».

Окрім гумітарної допомоги для житомирян та жителів області, волонтери надають і психологічну підтримку – арт-терапевтичні заняття чи індивідуальні консультації зі спеціалістом.

«Ми також надаємо і психологічну підтримку. Наша психологиня щочетверга проводить арт-терапевтичні консультації. У спеціальній кімнаті збирається група людей і малюють різні фігури чи дерева, по яких спеціаліст визначає їх психологічний стан. Поки на такі заняття ходять волонтери, але ми запрошуємо всіх охочих. Буває, до нас звертаються і переселенці, в яких виникли проблеми з роботою. Через свою мережу знайомих роботодавців ми їм допомагаємо». 

У майбутньому Житомирський Хаб планує втілювати у життя інші проєкти та надавати психологічні консультації у громадах.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here