Головна Цікаво Безкоштовний проїзд, квитки на футбол та в кіно – як в Україні...

Безкоштовний проїзд, квитки на футбол та в кіно – як в Україні і світі заманюють на вакцинацію

538
0

У Житомирській області минулої доби вакцинувалися загалом 5,5 тис. осіб. Традиційно на вихідні статистика падає.

В українських містах пішли за досвідом інших країн, роздаючи “плюшки” вакцинованим.

Зокрема, влада Дніпра, щоб заманити містян на вакцинацію, пропонує безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Надалі планують додавати і флаєри зі знижками на квитки в кіно.

У центрах вакцинації в Києві МОЗ обіцяло дарувати квитки на футбол.

Як мотивують вакцинуватися в інших країнах, – пише портал “Слово і діло”.

В Україні вакциновані громадяни можуть отримати привілеї у разі запровадження локдауну: їм дозволять відвідувати ресторани, кінотеатри і музеї.

Однак у більшості країн населення мотивують грошима. Наприклад, в Польщі кожен вакцинований може виграти в лотереї 100 тисяч злотих щомісяця і 50 тисяч злотих – раз на тиждень. А кожен 2000-й вакцинований поляк гарантовано отримає 500 злотих.

У Греції до вакцинації заохочували молодь виплатами у 50 євро.

В Ізраїлі дають безкоштовні харчові набори тим, хто відмовлявся від вакцинації з релігійних міркувань. Серед вакцинованих школярів розігрують квитки на культурні та спортивні заходи.

США в деяких штатах влаштовують лотереї. У  Мічигані в офіційний день «Зоряних воєн» організували тематичну вакцинацію. Вакцинованим дають доступ до закритих функцій додатків для знайомств.

У Таїланді серед вакцинованого населення щотижня розігрують корів, а в Індонезії жителям сільської місцевості видають курку.

У Гонконзі для вакцинованих проводять лотерею з цінними призами: можна виграти електрокар Tesla, квартиру, годинник Rolex, золоті злитки або 100 тисяч доларів.

На Філіппінах населення вирішили мотивувати не «пряником», а «батогом». Президент Родріго Дутерте пригрозив ув’язненням тим, хто відмовляється вакцинуватися.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here