Home vlada Голова селищної ради підозрюється у розтраті понад 640 тис. грн бюджетних коштів

Голова селищної ради підозрюється у розтраті понад 640 тис. грн бюджетних коштів

420
0

Житомирська обласна прокуратура повідомила про підозру голові селищної ради Коростенського району у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідчі встановили, що у грудні 2019 року селищний голова уклав з приватною кромпанією договір про будівництво шкільного спортзалу в одному із селищ Коростенського району. Компанія зобов’язалося виконати якісно, вчасно і в повному обсязі увесь комплекс робіт за бюджетні кошти на суму 1,1 млн грн.

Однак, звітуючи про перший етап будівельних робіт, підрядник відобразив в офіційних документах неправдиві відомості. Зокрема, включив до актів ті роботи, які насправді не виконав. Також завищив й обсяг витрачених матеріалів.

Селищний голова, у свою чергу, не забезпечив здійснення нагляду та  контролю за якістю, вартістю й обсягами виконаних робіт. Також не перевірено достовірність відображених у звітах цифр з обсягами фактично використаних матеріалів. Натомість підписав та скріпив печаткою селищної ради надані йому документи.

Унаслідок такої недбалості посадовця підряднику безпідставно перераховано з місцевого бюджету понад 640 тис. грн, які він привласнив, так і не розпочавши будівництво (наразі досудове розслідування стосовно нього завершено). Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а також можливі штрафні санкції.

Previous articleМаленькі кулінари на захисті: діти та вихователі з дитсадочків Житомира приготували та передали понад 2500 вареників для воїнів
Next articleЗа листопад патрульні зафіксували 111 водіїв з ознаками сп’яніння на дорогах області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here