Головна Люди Майстер з Коростишева виготовляє годівнички-конструктори: їх діти можуть збирати  на уроках чи...

Майстер з Коростишева виготовляє годівнички-конструктори: їх діти можуть збирати  на уроках чи вдома. ФОТО

249
0

Три роки тому Сергій Лілякевич із Коростишева почав виготовляти вироби з дерева. За освітою він гірничий інженер, певний час працював майстром у кар’єрі по видобутку лабрадориту, в обробній галузі та у сфері приватизації землі. Втім, зізнається, що лише зараз дійсно знайшов справу до душі.

Усі необхідні знання та навики здобував самотужки, переглядаючи інформацію та відео в інтернеті, а пізніше створив власний ютуб-канал «Sapwood Ukraine»,  де  публікував ролики про те, що робить для себе чи на замовлення.

Здебільшого майстер спеціалізується на виготовленні столиків, підносів, хлібниць, ящиків, органайзерів, декоративних елементів, а восени починається сезон годівничок та шпаківень. Їх має кілька варіантів на вибір – різних за розміром, будовою: від найпростіших до справжніх витворів, що нагадують лісові будиночки чи колиби  – пофарбовані та з вивісками. Такі, переважно, купують власники приватних будинків, або для заміських комплексів відпочинку, ресторанів у національному стилі та ін.

Крім цього, також має годівнички-конструктори, які діти можуть збирати під час святкових заходів, у рамках майстер-класів або еко-акцій, на уроках з вчителями чи вдома з батьками. Для цього Сергій вирізає дерев’яні заготовки, а в них робить отвори, додає гвинтики, пакує і  надсилає поштою. Готовий виріб можна розмістити біля будинку, в парку, на деревах біля школи.

Відправляє годівнички по усій країні, кілька навіть поїхали за кордон. Коли замовляють для соціальних проєктів,  продає по собівартості матеріалу, без урахування витраченого часу й ресурсів. Якщо має багато замовлень, приміром, якось було одне одразу на 20 виробів, формує чергу, але намагається робити все оперативно. Результатами завжди ділиться на своїх сторінках у мережі Фейсбук та Інстаграм, а також у спільноті «Вироби з дерева».

Майстер розповідає, що годівнички робить не лише на продаж, але й  з благодійною метою – їх на інші вироби передає волонтерам для участі у розіграшах на підтримку ЗСУ або проводить лотереї сам, а далі виручені кошти направляє на допомогу військовим.

Сам Сергій Лілякевич теж займається волонтерською діяльністю, співпрацює з іноземними благодійниками, знімає відео про різноманітні заходи в Коростишеві – передачу допомоги, виставки, акції, концерти за участю місцевих та запрошених виконавців, в рамках яких збирають кошти для армійців, а далі розміщує все на  ютуб-каналі  Сергія  – «ЗСУв».    


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here