Впродовж літа та  перших тижнів осені у різних тематичних групах користувачі соцмережі Фейсбук скаржилися, що через відсутність дощів та посуху в лісах Житомирщини цьогоріч взагалі не вдається назбирати грибів.

Більшість сходилися на тому, що грибний сезон закінчився так і не почавшись. Лише подекуди в червні та у вересні зустрічалися поодинокі білі, лисички, підберезники.

Втім, після рясних опадів наприкінці жовтня у всіх куточках області «пішли» маслюки, польські, опеньки та гливи.

Вже за перший тиждень листопада у спільнотах грибники опублікували десятки дописів про їх збір, ділилися локаціями поблизу Житомира, де можна натрапити на гриби. 

Читайте також: Підберезники та підосичники: грибний сезон на Житомирщині стартував. ФОТО

У кого корзина, у кого дві, але здебільшого – «на вечерю»: так підписували світлини жителі Житомирщини і додавали,  що грибів дійсно не дуже багато, але, зважаючи на тривале очікування й наближення зими, радіють і цьому.

Журналісти Першого житомирського також відправилися прогулятися лісом і зібрали трохи маслюків поблизу соснового молодняка. У компанії з ними – рядовка сіра,  гливи.

Юлія Демусь


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here