Головна Цікаво McDonald’s починає відкривати заклади в Україні: чи буде в Житомирі?

McDonald’s починає відкривати заклади в Україні: чи буде в Житомирі?

284
0

Упродовж наступних двох місяців McDonald’s поетапно відкриватиме заклади в Україні. Спочатку – Київ та міста на заході України. 

Перші три ресторани швидкого харчування відкриють вже 20 вересня в Києві. Проте вони до кінця вересня працюватимуть на доставку. 

Про це повідомила у Facebook очільниця відділу комунікацій українського McDonald’s Алеся Муджирі:

“McDonald’s розпочинає поетапне відкриття ресторанів із запуску McDelivery. Завтра, 20 вересня, відкриються перші три ресторани в Києві”.

Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців.

Першими запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва:

  • проспект Бажана, 3в (м. Харківська);
  • вул. Гришка, 7 (м. Позняки);
  • проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

За тиждень планують відновити роботу ще 7 закладів у Києві, а згодом – решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

Спершу отримати замовлення можна буде тільки через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. 

На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості матимуть можливість самостійно завітати до ресторанів.

Ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття.

Наразі в McDonald’s не опублікували детальний перелік міст, де будуть відкриватися заклади впродовж наступних місяців. Не виключено, що McDonald’s відкриється в Житомирі, що “західніше” Києва.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here