Головна Цікаво На благодійному аукціоні можна придбати зустріч із адвокаткою Аллою Мусевич

На благодійному аукціоні можна придбати зустріч із адвокаткою Аллою Мусевич

300
0

Зустріч із адвокаткою та депутаткою обласної ради Аллою Мусевич можна придбати на благодійному аукціоні “Зустріч після перемоги”. Нині вже є бажаючі заплатити 700 грн, тож нова ставка має бути вищою.

Під час зустрічі Алла Мусевич розповість про двокатську діяльність, професійні лайфхаки та поділиться важливою інформацією.

У коментарі Першому житомирському Алла Мусевич розповіла, що зустріч буде неформальна за чашкою кави, але максимально корисна, як для колег, так і для майбутніх адвокатів:

“У цьому благодійному аукціоні беруть участь і судді, мої колеги. Тому у мене виникла довіра, тим більше кошти підуть на допомогу людям.

Сподіваюся, переможцю аукціону буде цікаво поспілкуватися з адвокатом, обговорити адвокатські будні, робочий процес, зустрічі з клієнтами. Також серед важливих тем – ототожнення адвоката з клієнтом, захист осіб, які підозрюються у вчиненні кримінальних порушень під час війни”.

Для того, щоб зробити ставку, потрібно перейти за постом нижче та в коментарях написати суму. Ставка вважається переможнною, якщо її ніхто не «переб’є» протягом 48 годин.

Також ставки можна робити анонімно. Для потрібно написати повідомлення на Фейсбук-сторінку Благодійного аукціону з номером лота та розміром ставки в приватні повідомлення.

Зустріч відбудеться після перемоги!

Довідково: Алла Мусевич – адвокатка, керівник стажування, працює в Регіональному центрі з надання  БВПД у Житомирській області, депутатка Житомирської обласної ради,  членкиня  Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”.

Під час зустрічі можна буде поговорити про будні адвокатів: робота із клієнтами, підготовка до судового процесу, готування промов у суді, поєднання роботи практика-адвоката із громадською діяльністю.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here