Home Цікаво Освоївся і бігає зі стадом: кабанчик, який бігав у Житомирі переселився в...

Освоївся і бігає зі стадом: кабанчик, який бігав у Житомирі переселився в новий дім

411

У Житомирі 19 квітня дикий кабан зайшов на територію Шодуарівського парку. Потім кабанчики добровільно покинув парк. Згодом, лісники спіймали 120- кілограмового мандрівника та переселили його у лісництво. Там він освоївся та бігає зі стадом.

Про це пише столичний лісовий офіс:

“”Пам’ятаєте дикого кабана, який розгулював центральним парком в Житомирі? Так ось, з ним все добреНаприкінці квітня 120-кілограмового мандрівника, який влаштував пішу прогулянку, було піймано об’єднаними зусиллями лісівників, поліцейських та військових Житомирщини й пізніше доставлено до філії Баранівського лісомисливського господарства. Протягом 14 днів у вольєрному господарстві Явненського лісництва знайдений кабан знаходився на стандартній ізоляції. За цей період спеціалісти філії та ветеринари провели необхідні спостереження за його поведінкою і згодом наш кабан отримав позитивний висновок про можливість бути у колі нових друзів”, – йдеться в повідомленні

Прибулий гість з першого дня гарно освоївся і бігає зі стадом, в харчах не перебірливий. Серед тварин відрізняється значно більшими розмірами і надзвичайною швидкістю. Настільки швидкий, що камера декілька разів не змогла його сфотографувати. Як вважають фахівці лісництва, пійманий кабан наразі максимально «відривається» та перебуває у комфортних умовах.

Нагадаємо, кабан гостює в Шодуарівському парку з 19 квітня. Наш оператор його відзняв на відео, тому дивитись на кабана краще нижче, не турбуючи в парку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here