Головна Цікаво Рибам варто взяти себе в плавники, а Близнюкам запастися валеріаною – що...

Рибам варто взяти себе в плавники, а Близнюкам запастися валеріаною – що чекає знаки зодіаку з 11 по 17 жовтня

1859
0

Одна з важливих планет – Сатурн, що впливає на контроль, дисципліну, відповідальність та керівництво, закінчила свій ретроградний рух, сьогодні, 11 жовтня. Це означає, що виклики, що створювала ретроградність цієї планети – закінчилися.

Проте розслаблятися ще рано. До кінця тижня, 18 жовтня, ретроградним залишається Меркурій, що впливає на комунікацію, торги, договори та фінанси. А також Юпітер – цінності, порядок, особистісний розвиток, економіку. У період до завершення ретроградності, можна відчути нестабільність, складнощі у роботи, під час операцій, важливих договорів, або ж навіть у роботі техніки чи спілкуванні.

Що очікує нас протягом тижня з 11 до 17 жовтня, «Першому житомирському» розповіла астрологиня.

Овен

Продуктивний, але завантажений тиждень, чекає представників даного сузір’я. На ваших плечах опиниться чимало важливих питань, які потребуватимуть вирішення тут і зараз. Головне – не намагатися зробити все за один раз. Структуруйте задачі, давайте собі можливість відпочивати, делегуйте повноваження. Це дозволить вам вирішити потрібні задачі, і не вигоріти за цей тиждень. Контролюйте агресію, адже зараз непростий час в комунікації.

(Один із відомих Овнів Житомира – Матвій Хренов, співзасновник медичного центру).

Телець

Максимум задоволення від роботи отримають цього тижня Тельці. Ви відчуватимете, наче за спиною виросли крила, друзі і рідні підтримують, а за вікном не така і депресивна осінь. Це чудовий час, щоб реалізувати давні ідеї, побути на одинці зі своїми думками та подумати над тим, що б ви хотіли реалізувати до кінця 2021 року. Контролюйте фінанси, можливе марнотратство.

(Одна з відомих Тельців Житомира – Юлія Толмачова, волонтерка).

Близнюки

Готуйте заспокійливі, тиждень нагадуватиме море під час шторму. Вас «носитиме» від роздратованості, до люті, проте пам’ятайте, що ви здатні контролювати емоції, які братимуть верх над розумом. Не втручайтеся у конфлікти. Цей час краще провести наодинці з собою, проаналізувати рік, подумати над тим, чого б ви хотіли до кінця року. Пам’ятайте головну мудрість – поганий тиждень – не погане життя, і він обов’язково зміниться позитивними днями.

(Один із відомих Близнюків Житомира – Сергій Сухомлин, міський голова).

Рак

Тиждень сімейний та натхненний. Якщо ви давно планували взяти відпустку – це чудова нагода. Проведіть час з рідними. Такий сімейний відпочинок не лише наповнить вас новими силами, а і подарує приємні переживання, нові емоції та зміцнить родинні стосунки. Протягом цього часу присвятіть себе творчості, або ж подумайте про цілі і плани, які давно хотіли втілити у життя.

(Один із відомих Раків Житомира – Андрій Нікітін, директор «водоканалу»).

Лев

Нарешті, Леви зможуть, наче змія, скинути стару шкіру і стати оновленими, щасливими і задоволеними життям. Присвятіть тиждень не лише роботі, а і домашнім справам, і, звісно, саморозвитку. Чудовою ідеєю буде зміна іміджу, нова зачіска, або оновлений гардероб. Зараз ви відчуваєте себе на іншому рівні, тому зовнішні зміни будуть лише на користь.

(Один із відомих Левів Житомирської області – Віталій Бунечко, губернатор).

Діва

А от Діви цього тижня нудьгуватимуть, через що настрій може значно погіршитися, адже саме цей знак зодіаку любить активність і динамічний ритм життя, а без роботи вмикається надто лінивий режим. Проте намагайтеся себе активувати, більше гуляти, шукати нові хобі, зустрічатися з людьми. Це допоможе вам у пошуку нових ідей та ініціатив.

(Одна з відомих Дів Житомира – Світлана Ольшанська, заступниця міського голови).

Терези

Значний підйом відчують Терези. Після тривалого затишшя вас очікує серйозний ріст. Ви зможете не лише вдало впоратися з усіма задачами, а і відчуєте себе новою, впевненою у собі людиною. Ваші внутрішні ресурси будуть наповненими, тому будь-які сумніви від оточуючих ви ігноруватимете. Зараз найкращий час для спілкування і нових знайомств.

(Одна з відомих Терезів Житомира – Ірина Ковальчук, начальниця управління).

Скорпіон

Ваш тиждень буде нагадувати політ на ракеті – швидко мине, буде дуже запальним і продуктивним. Зараз може проявитися емоційна закритість, злість, проте найкраще направити це у роботу. Чим більш продуктивними ви будете – тим більше отримаєте. А вихідні допоможуть вам повністю відновити витрачені ресурси.

(Один із відомих Скорпіонів Житомира – Олег Гнатюк, засновник «Gnatyuk Art Center»).

Стрілець

Нудьга чекає цього тижня Стрільців. На роботі ви не відчуваєте запалу і натхнення, тому необхідна зміна діяльності. Борги можуть нагадати про себе. Через натягнуту ситуацію з грошима може бути нервозність та сум. Проте ситуація стабілізується ближче до вихідних.

(Один із відомих Стрільців Житомира – Наталія Леонченко, депутатка).

Козеріг

Ви як завжди вимагаєте від себе надто багато, через що і будете напружені протягом тижня. Виконуйте роботу поступово, не намагайтеся зробити все за один раз. Незважаючи на нестабільність спочатку тижня, ближче до його середини вас чекатимуть приємні зустрічі, сюрпризи і позитивні емоції. Головне – знайти баланс між роботою і особистим життям.

(Один із відомих Козерогів Житомира – Олександр Шевчук, заступник міського голови).

Водолій

Вас чекає новий етап у професійній діяльності. Зараз найкращий час для тренінгів, курсів та навчання. Ваша працездатність буде піковою, проте не забувайте про відновлення. Питання здоров’я цього тижня ігнорувати не варто. Запишіться до лікаря, щоб перевірити стан свого здоров’я, і більше відпочивайте.

(Один із відомих Водоліїв Житомира – Сергій Кондратюк, заступник міського голови).

Риби

Активний тиждень чекає Риб. Ви будете в центрі подій, отримаєте новий досвід, знайомства та можливості. Зараз важливо не жаліти себе, а навпаки, взяти себе в плавники і пливти на зустріч новим можливостям. Може турбувати здоров’я, тому давайте собі можливість добре відпочивати та пройдіть лікування. Зараз чудовий час для планування та створення нових проєктів.

(Один із відомих Риб Житомирської області – Володимир Федоренко, голова обласної ради).

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here