Home Цікаво Сервіси онлайн перекладу для художнього тексту

Сервіси онлайн перекладу для художнього тексту

2019

Рейтингові онлайн перекладачі

При самостійному перекладі художнього тексту користувач може зіткнутися з проблемою мовного бар’єру. Щоб уникнути подібних ситуацій краще використовувати онлайн перекладачі.

Пропонуємо перелік кращих сервісів для здійснення перекладу:

Promt – хоча сервіс пропонує не так багато мов, як інші сайти перекладів, програма володіє рядом відмінних функцій. До них відносяться автоматичне визначення мови, віртуальна клавіатура і навіть можливість вибору тематичної спрямованості художнього тексту. Сайт також дозволяє перевіряти орфографію, копіювати, вставляти і отримувати доступ до словника. Серед переваг можна відмітити високоякісний переклад, збереження в буфері обміну перекладеного тексту, автоматичне визначення мови.

Translate Meta – програма, яка гарантує найбільш достовірний переклад тексту художньої спрямованості. Словниковий запас оновлюється постійно за рахунок нових перекладів. Також веб-сайт пропонує широкий синонімічний ряд, що досить важливо при перекладі художньої літератури. Окрім зазначеного, програма пропонує своїм користувачам віртуальну клавіатуру. За допомогою клавіатури юзер має можливість застосовувати ті символи, які відсутні в стаціонарній клавіатурі.

Systran – програмне забезпечення для онлайн-перекладу налічує в своєму арсеналі 15 мов. Сервіс пропонує приємну ергономіку без реклами. Як і всі інші інструменти онлайн-перекладу, Systran пропонує кілька функцій, таких як переклад художнього тексту з подальшим його редагуванням. Не дивлячись на всі переваги програми, існує обмеження в символьному значенні. Щоб вийти за межі обмеження, користувачу доведеться інвестувати в платну версію. Програмне забезпечення інтегрується з додатками Office і Internet Explorer у вигляді панелі інструментів.

Запропоновані онлайн сервіси зможуть якісно та швидко перекласти художній текст.

Труднощі при перекладі

При здійсненні онлайн перекладу можуть виникнути певні труднощі:

  • кількість слів (більшість творів містять сотні сторінок);
  • складність перекладу поезії. Це вимагає високого рівня креативності і великого словникового запасу, оскільки переклад повинен зберігати суть і красу оригіналу;
  • дотримання балансу (перекладений текст повинен викликати ті ж почуття і реакції, що і оригінальний твір).

З огляду на вищевикладені критерії, можна максимально точно вибрати необхідну програму для перекладу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here