Головна Гроші У скільки обійдеться в Житомирі купити і прикрасити ялинку. ФОТО

У скільки обійдеться в Житомирі купити і прикрасити ялинку. ФОТО

1512
0

Які тренди на прикрашання ялинок у цьому році, які нові іграшки з’явилися, що найчастіше купують житомиряни, скільки коштують ялинки та у скільки обійдеться прикрашена ялинка – це запитав Перший житомирський у продавців новорічних прикрас.

В середньому прикрасити метрову ялинку можна за 1500 грн. Від 1600 грн обійдеться оздоблення півтораметрового деревця, а придбати ялинку можна від 130 грн за маленьку штучну до понад 10 тис. грн за високу максимально схожу на живе дерево.

Про це розповіла у коментарі “Першому житомирському” Анна Острогляк, консультантка магазину “Лавка Діда Мороза”:

“Якщо взяти прикрашання ялинки, то  це в середньому коштуватиме від 1500 гривень. Залежить від стилю, який до вподоби людям. 

Модні й популярні сьогодні – засніжені ялинки. Найдорожча у нас висока за 10500 гривень. Маленька – 130-180 грн, таку беруть для офісів та в кімнати для дітей. 

Цінова політика залежить від розміру та матеріалу, наприклад, сосна із шишками коштує 1900 гривень, ялина – 2500 гривень”.

Трендові іграшки в цьому році, які часто купують житомиряни, – прикраси у вигляді тигра-символу 2022 року в шапці Санти, у вигляді розрізаного гранату, великі шари, пташки, гілочки з камінцями і блискітками, гортензії та інші квіти, якими теж прикрашають ялинки.

“Найчастіше обирають скляні великі шари, круглі маленькі з символом року – тигром. Різні види квітів дуже гарно виглядають на великих ялинках. Гілочка калини коштує від 55 гривень і більше. 

Попит також на такі види ялинкових прикрас, як перевізний гранат, орхідеї, шишки, сови, фігурки балерини”, – розповіла Анна.  

У супермаркеті “Олді” ціни на ялинкові іграшки коливаються від 19 до 400 гривень. Серед ялин там популярна карпатська хвойна біла ціною в 644 грн, альпійська та інші.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here