Єноти, мавпа, змії, альпака: під Житомиром працює міні-зоопарк. ВІДЕО

2814
0

У 8 км від Житомира знаходиться міні-зоопарк. Там 60 тварин. Деякі з них господарка буквально рятувала від смерті. Звірів можна погладити чи потримати на руках.

Перший житомирський поїхав у міні-зоопарк «Хвостата Хата» у село Довжик та побачив, як живеться тваринам.

Ініціаторка створення міні-зоопарку Наталія загорілася бажанням доглядати за звірами ще 4 роки тому, коли їй подарували змію. Спочатку близько 10 звірів жили з нею в будинку. 

«Почалося з того, що 4 роки тому мені старша донька подарувала змію. Далі вирішила придбати ще змію, ящірку, єнота, свиню, міні-козу – і всі тварини жили в мене в будинку. Надалі стало цікаво завести декоративних курей. Тварини жили разом з моїми котами та собаками. Їх вже не було де селити вдома, тому ми з чоловіком вирішили в Довжику купити невеличку ділянку землі й поселити тут звірів», – розповіла жінка.

Частину тварин Наталія рятувала від смерті. Барана викупила зі скотобійні. Травмовану лисицю принесли люди – її мало не завоювала ворона.

«Я дізналася, що на одній скотобійні хочуть вбити барана. Одразу кинулася туди. Потім місцеві принесли мені лисицю. На бідненьку лисичку напала ворона і ледь не з’їла її. Люди побачили, прогнали ворону та принесли мені понівечену лисицю. Я її поселила у вольєрі, відгодувала, от вона і живе у нас. Вдень спить, а вночі веде активний спосіб життя. Ворона – страшний хижак, страшніший, ніж лисиця. У нас зараз 60 тварин», – розповідає власниця міні-зоопарку.

Єнотів купувала. Вони дуже активні. Їдять практично все. Відвідувачі до них пускають без речей, адже єноти можуть скрізь залізти.

«Єноти їдять рибу, перепелині яйця, банани, черешню, полуницю та багато іншого. До того ж тварина великий крадій. Якщо побачать сумку чи якийсь інший предмет, то тягнуть до свого вольєра. Тому ми для відвідувачів поставили спеціальний кошик, де вони кладуть речі», – говорить Наталія. 

Найдорожча тваринка для власниці – то змія Аліса. Всі тварини впізнають свою жінку по голосу. 

«Найдорожча тварина – це альпака, вона коштує дві з половиною тисячі євро. Я ще мрію про дівчинку. Найдорожча для серця – це змія Аліса. Мене всі тварини впізнають тільки по голосу. Ми 24 лютого  збиралися виходити на роботу. Були великі плани. Несподівано прийшла війна. Чотири місяці ми не працювали, адже боялися впускати відвідувачів. Зараз трішки стало безпечніше. Сьогодні третій робочий день, люди трішки ходять. Ми прагнемо, щоб до нас приходили дітки, для цього побудували дитячі майданчики, щоб було весело. Але як буде – не відомо. Нас війна навчила жити одним днем».

Вхід у міні зоопарк платний. Працюють у суботу, неділю з 10 до 16:00. У понеділок з12:00 до 17:00.

Дитячий квиток від до 3 років – 30 грн. От від 3 до 8 років – 70 грн. Дорослі – 100 грн. Для хворих діток з синдром Дауна, ДЦП чи онкологією – вхід безкоштовний. Приносити з собою корм для тварин не можна.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here