Home Війна Житомирщина: у пологових та укриттях за час війни народилися 223 дитини

Житомирщина: у пологових та укриттях за час війни народилися 223 дитини

2295

Після того, як  ракети з Білорусії почали влучати в житлові будинки, лікарні, пологові відділення, акушери змушені були приймати пологи в укриттях. За минулі 12 днів війни у Житомирській області вже на світ з’явилися 223 дитини, більшість – хлопчики.

Про це на своїй сторінці написав голова ВЦА Віталій Бунечко:

«За час військових дій на Житомирщині народилося 223 дитини, з них – 130 хлопчиків та 93 дівчинки. Через підступність та безпринципність агресора немовлята зараз з’являються на світ в укриттях. Для того, щоб батькам у воєнних умовах не доводилося витрачати час на відкриття спеціального рахунку для отримання допомоги при народженні дитини, Урядом схвалене рішення, яке дозволяє отримувати допомогу на «приватівську» карту одного з батьків».

Він додав, що для  отримання допомоги один з батьків має подати заяву з копією свідоцтва про народження та довідкою з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги «пакунок малюка». Якщо свідоцтва про народження немає, то до заяви достатньо прикласти копію документа, що підтверджує факт народження дитини в закладі охорони здоров’я або поза ним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here