Головна Місто Житомирян у останні вихідні жовтня очікує і дощ, і яскраве сонце

Житомирян у останні вихідні жовтня очікує і дощ, і яскраве сонце

389
0

Осінь виходить на свою фінішну пряму. Уже наступного тижня у вікна українців постукає останній осінній місяць – листопад. Отож, ці субота і неділя стануть останніми вихідними днями у жовтні. Розповідаємо, якою ж буде погода у місті Житомирі в останній вікенд жовтня.

28 жовтня хмарна дощова погода у Житомирі протримається увесь день. У першій половині дня дощитиме доволі сильно, після обіду – послабшає. Ближче до вечора опади мають завершитись зовсім. Температура повітря аж до самого вечора протримається на рівні +12 +11 градусів за Цельсієм. Увечері показник ртутного стовпчика опуститься до 9 градусів.

Неділя 29 жовтня зустріне нас без жодної хмаринки на небі. Ясна погода і ніяких опадів протягом усього дня. Порівняно із суботою, температура зміниться невідчутно. Температура провітря на піку досягатиме +15 градусів Цельсія, на вечір опуститься до +10.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here