Головна Відпочинок ДАІшники похвалились, що допомогли німцям відремонтувати авто і не кинули їх на...

ДАІшники похвалились, що допомогли німцям відремонтувати авто і не кинули їх на дорозі

119
0

На Кочерівському посту дорожньо-патрульної служби Житомирської області даішники допомогли двом громадянам Німеччини, автомобіль яких зламався у дорозі, усунути неполадки та продовжити мандрівку.

50-річний іноземець та його 16-річний син мандрували автомобілем з Німеччини, де проживають останні 20 років, до Китаю.

Кажуть, планували дістатися до місця слідування вже за тиждень. Проте далекої дороги не витримала їх старенька автівка «Hanomag». Врешті, коли іноземці рухалися трасою Кив-Чоп, у Житомирській області машина безнадійно заглухла.

Благо, поряд виявився пост української ДАІ. Іноземці буквально на пальцях пояснили вартовим дорожнього порядку, що з ними трапилося, адже ні батько, ні син не володіють навіть російською мовою, лише трохи англійською.

Відтак, інспектори ДАІ допомогли іноземним громадянам відбуксирувати автівку у безпечне місце, аби не заважала рухові інших транспортних засобів.

Виявилося, у старенькому автомобілі іноземних мандрівників вийшов з ладу радіатор. Тож, полагодити його мандрівникам допомогли даішники.

А поки вирішувалися механічні проблеми автівки, інспектори пригощали німецьких гостей чаєм та годували обідами, адже їстівні запаси останніх за час мандрівки значно зменшилися.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here