Коли почнуть працювати атракціони у Житомирі

1116

У Житомирі поступово почали працювати каруселі у Гідропарку та Шодуарівському парку. Проте офіційно сезон ще не розпочався, адже перед повноцінним запуском гойдалки, каруселі та колесо огляду має відбутись перевірка на дотримання певних технічних вимог.
Про це Першому Житомирському розповів директор КП парк, Сергій Бондар.

“Йде підготовка до проходження технічного огляду на сьогоднішній день, але у нас по 28 березня, ще діючий попередній технічний огляд. Тобто ми на вихідні дні потихеньку карусельки включаємо, катаємо людей, трошки заробляємо. Ми написали листи на держ….. огляд, для того, щоб вони обстежили ці два атракціони, тут в парку цепочку, в гідропарку колесо огляду. Вони в неналежному стані, коли буде заключення з цими документами, ми будемо звертатися до виконавчого комітету, подавати свої бачення на їх розгляд. Вони будуть приймати рішення, і далі будемо бачити. У нас сезон відкривається з 1 квітня”, – розповідає Сергій Бондар, директор КП “Парк”.

Нещодавно в інтернеті з’явилось відео, де житомирянин Вадим Гречківський розповідає, що модульний туалет в Гідропарку закритий, хоч по закінченню морозів, з березня по листопад мав стабільно працювати, звертаючись до керівництва КП “Парк”.

“Я бачив це інтерв’ю, бачив, там людина говорила, що у нас платний туалет, у нас все безкоштовно, що стосується туалетів, ніякої плати немає взагалі. Модульний туалет зачинений, тому що там дуже близько знаходиться колодязь і там близько знаходиться водичка якою треба користуватися, вона на ніч може підмерзати. Ви бачите, що в нас вночі на сьогоднішній день температура опускається до мінус п’яти градусів”, – говорить Бондар.

Вартість квитків на атракціони залишиться незмінною.

“У цьому році, сезоні так само, як і попередні роки, ціни на квіточки у нас дорослі – 25 гривень, дитячі – 15 гривень. Єдине, що у нас, якщо все буде нормально, буде відкриватися сезон плавальний, тобто це лодки і катамарани. Саме в Шодуарівському парку, в Гідропарку ні, це буде орієнтовно друга половина червня”, – підсумував директор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here