Home Відпочинок Молодь з усієї країни знайомилася з культурою та побутом Житомира. ФОТО

Молодь з усієї країни знайомилася з культурою та побутом Житомира. ФОТО

171

У Житомирі з 13 по 15 травня 2016 року, вже вчетверте проходиввсеукраїнський проект «Твоя країна», організований громадською організацією «Фундація регіональних ініціатив».

Проект "Твоя Країна" – це кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, кав’ярні, музеї та театри, а також нові друзі, знання та яскраві враження!

Метою проекту є знайомство та обмін досвідом молоді областей України, що є надзвичайно важливим у цей нелегкий для України час.

Програма включає проживання молоді у житомирських сім’ях та ознайомлення з місцевою культурою та побутом.

Під час проекту учасники поспілкувалися з заступником міського голови Дмитром Ткачуком, відвідали український дім та міську раду, а також познайомилися з діяльністю молодіжних колективів Житомира(файєр-шоу «Домом сонця», музичним гуртом «Разом ліпше», і арт-майстринею Катериною Регенель). Також відвідали музей космонавтикиім. С.П. Корольова,телеканал СК1, та драматичний театр ім. І. Кочерги.

Як стверджує учасниця проекту Юлія з Дніпропетровська: «Це був той візит, який не просто робить тебе кращим. Це був той візит, який творить тебе заново, абсолютно заново, і ось це найважливіше!!!».

В майбутньому такі візити планується проводити частіше, а учасники проекту, вже планують візити до своїх міст.

Для довідки:

Всеукраїнський рух “Твоя Країна” ­ це некомерційний молодіжний мережевий рух, в рамках якого відбуваються 3­4­денні візити з насиченою програмою до різноманітних міст, містечок та сіл України. Учасником, а також організатором візиту до свого міста може стати будь­яка молода людина. Рух стартував під час Революції Гідності 22 січня 2014 року. За цей час відбулося більше 500 візитів, у яких взяли участь більше 8000 учасників; рухом вже охоплено більше 100 населених пунктів.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here