Головна Відпочинок Шмигаль пообіцяв, що безвіз не відмінять

Шмигаль пообіцяв, що безвіз не відмінять

186
0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевняє, що безвізовому режиму України з Європейським союзом нічого не загрожує.

Про це він заявив 18 вересня під час години запитань до уряду – інформує УП.

"Безвіз не відміняється. Наші міжнародні колеги, і з Європейського союзу і Сполучених Штатів абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу (на главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури -ред). Ми зараз дотримались усіх процедур, які прописані правилами, законодавством України, далі питання лишається до відкритості прозорості конкурсу.

Давайте подивимось, як пройде конкурс і всі разом, цілим суспільством, парламентом. Я впевнений, що все буде зроблено абсолютно в межах чинного законодавства".

Перед цим "ЄС" заявила, що рішення Верховної Ради щодо формування конкурсної комісії САП поставило під загрозу безвізовий режим з Євросоюзом. У партії назвали комісію кишеньковою.

Водночас в Офісі президента заявили, що "взяли до відома, як визначення комісії так і критику в суспільстві, яка супроводжувала це рішення парламенту".

Нагадаємо, Рада на засіданні 17 вересня підтримала проєкт постанови №4104 про визначення представників до складу комісії, яка буде вибирати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Постанову підтримали нардепи "Слуги народу", "Опозиційна платформа – За життя", депгрупи "За майбутнє", "Довіра" та позафракційні. "Голос", "Євросолідарність", "Батьківщина" – голосували "проти".

Перший керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький звільнився 1 вересня 2020 року.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here