Home Відпочинок Тихий весняний вечір у парку «Крошенський» в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Тихий весняний вечір у парку «Крошенський» в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

874

У 2016 році на березі річки Крошенка за адресою вулиця Покровська,124 облаштували парк для житомирян, який і нині може стати альтернативою Гідропарку чи Набережній для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі.

Парк «Крошенський» займає значну територію, яка поділена на кілька зон – на вході від Покровської (поруч зупинки громадського транспорту) є алея з лавками, в центрі якої встановлено флагшток з прапором України, далі через містки можна дістатися до основної алеї, по обидва боки якої – альтанки.

Їх, човни та катамарани можна орендувати за додаткову плату, але загалом територія вільна для пересування у будь-який час.

Крім виходу до Крошенки, є також можливість підійти ближче до інших водойм. У парку є дитячий та спортивний майданчики, пірс, лавки, деревʼяні скульптури, декоративні насадження, освітлення.

Завітавши туди в один із вечорів травня, ми зустріли багато відпочивальників – дорослі й діти катаються на велосипедах, самокатах, приходять сюди з родиною просто посидіти чи пройтися, порибалити, насолодитися неймовірним заходом сонця, поспостерігати за пташками над річкою. Між тим, у альтанках теж уже збираються компанії.

Пропонуємо вам трохи відчути атмосферу парку «Крошенський», переглядаючи фото звідти.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here