У Житомирі завершився сезон літніх пришкільних таборів: підсумки роботи

У Житомирській міській раді підбили підсумки роботи літніх таборів для школярів. З 10 червня, протягом 14 робочих днів на базі ліцеїв Житомира працював 31 пришкільний (для учнів 1-4 класів) та 28 різнопрофільних таборів (для учнів 5-10 класів). Загалом, приєднались до позакласного відпочинку в освітніх закладах понад 6 тисяч дітей.

Зокрема, для представників 5-10 класів були підготовлені різні активності за певними спрямуваннями: філологічний, математичний, біологічний, спортивний, творчий тощо. З усіх вихованців різнопрофільних таборів було сформовано 115 загонів.

Щоденно діти перебували у відпочинкових змінах протягом 6 годин. За цей час діти мали змогу зустрітись із представниками спецслужб, військовослужбовцями, психологами, митцями і т. д., а також, заразом, випробувати свої сили у різних сферах діяльності.

Окрім цього, для учнів влаштовували відвідини кінотеатру, театру, музеїв та визначних пам’яток міста. Як вважають керівники таборів, подібні екскурсії сприяють культурному розвитку дитини.

Детальніше про роботу літніх таборів дивіться у нашому відеоматеріалі.