Home Відпочинок В Ботсаду імені Героїв-десантників у Житомирі відкрили «Алею слави ДШВ». ФОТО

В Ботсаду імені Героїв-десантників у Житомирі відкрили «Алею слави ДШВ». ФОТО

546

«Наші воїни продовжують протистояти ворогу. І в когорті цих захисників особливе місце займають десантно-штурмові війська ЗСУ. Сьогодні ми офіційно представляємо нову назву Ботанічного саду Поліського національного університету зі зміною вивіски – «Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників», а також відкриваємо «Алею слави ДШВ», – оголосив ректор університету Олег Скидан під час урочистого заходу 23 травня в рамках відзначення Дня Героїв.

Зокрема, на території Ботсаду протягом останнього часу було облаштовано окрему експозицію, де на флагштоках розвіваються прапори усіх бригад ДШВ. Їх військовослужбовці-десантники разом з студентами підняли 23 травня.

У центрі – деревʼяна скульптура майстра, ветерана 95-ї бригади, волонтера Івана Халуса, яку він вирізав у Житомирі рік тому з колоди 300-річного дуба. Її оздобили конструкцією у вигляді купола парашута.

Незабаром, за словами ректора, на вході буде встановлено ще й памʼятний камінь, а біля кожного прапора – табличка з інформацією про бригаду.

Якщо будуть створювати нові бригади, змінювати назви діючих – все це актуалізуватимуть на Алеї.

Важливо, що доступ до Алеї не будуть обмежувати і додатково тут проводитимуть заходи до державних свят та інших важливих дат.

Заступник начальника штабу 95-ї бригади Дмитро Нагорянський зауважив, що на облаштування локації не залучали додаткове фінансування – свою продукцію та послуги безкоштовно надали компанії й підприємства Житомирщини та Вінниччини.

Під час відкриття Алеї до присутніх звернулися представник Командування ДШВ ЗСУ Вʼячеслав Колодницький, який подякував усім причетним за втілення ініціативи, військовий капелан 95-ї бригади – отець Микола, підприємець, благодійник та ветеран Юрій Бірюченко, дружина загиблого військовослужбовця – студента Поліського університету Олександра Мороза, що закликали усіх продовжувати підтримувати і допомагати військовим, аби стримати окупантів, не пустити їх у мирні міста та остаточно вибити з території України.

Нагадаємо, для відвідувачів Ботанічний сад відкритий щовихідних з 10 до 16.00. Вхід – безкоштовний з можливістю задонати (готівка чи перекази за реквізитами) на потреби 95 бригади. За два місяці зібрано понад 150 тисяч і передано відповідне обладнання десантникам.

Крім цього, колектив університету передає 95-ці дрони, ноутбуки, планшети від початку повномасштабного вторгнення.

Також у Ботсаду кафедра психології університету спільно з партнерами на постійній основі проводять заняття з арт-терапії для військових, ветеранів, членів їх родин, ВПО та інших категорій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here