Home Відпочинок Як безпечно провести новорічно-різдвяні канікули: поради правоохоронців

Як безпечно провести новорічно-різдвяні канікули: поради правоохоронців

1776
0

Різдвяно-новорорічні свята щодня стають все ближчими кожного дня, у здобувачів освіти вже дуже скоро розпочнуться зимові канікули. Але відпочиваючи та святкуючи, усі ми маємо пам’ятати про власну безпеку та безпеку близьких.

На майданчику медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо безпечного проведення новорічних свят та канікул на Житомирщині. Інспектор ювенальної поліції ГУ НП в Житомирській області Іван Сірик дав жителям регіону декілька порад, які допоможуть батькам вберегти дитину від надзвичайних подій чи прикрих ситуацій у зимові канікули:

“В першу чергу, приділяйте своїм дітям більше уваги, розповідайте як діяти в надзвичайних ситуаціях, до кого звертатись за допомогою. Якщо дитину доводиться залишити вдома саму – проведіть інструктаж з техніки безпеки та залиште номер телефону, за яким можна звернутися по допомогу. Контролюйте коло друзів ваших дітей, майте контакти для з’вязку. Якщо відпусткаєте дитину на прогулянку – нагадайте їм правила дорожнього руху, подбайте про світловідбиваючі елементи на верхньому одязі своїх дітей. Це зробить їх помітними для водіїв в темряві або в умовах обмеженої видимості.

Нагадайте про наслідки перебування на кризі без нагляду у зимовий період, поясніть: категорично забороняється гратись на тонкій кризі та водоймах з проточною водою. В холодну пору року варто пам’ятати правила пожежної безпеки, особливо під час святкових днів. Не грайтеся з сірниками та запальничками. Не запалюйте свічки та бенгальські вогники без нагляду дорослих. При виявленні несправності святкової ілюмінації одразу – її вимкніть”.

Зупинився Іван Сірик і на актуальному питанні сьогодення – кібербезпеці:

“Під час перебування в інтернет просторі:

  • не пересилайте та не надавайте особисту інформацію незнайомцям;
  • встановлюйте складні паролі та не забувайте їх замінювати;
  • не переходьте за незнайомими посиланнями та не завантажуйте незнайомі файли;
  • використовуйте двохфакторну аутентифікацію.”

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here