Home Відпочинок Єгипет відкриває кордони з 1 липня

Єгипет відкриває кордони з 1 липня

229

Єгипет 1 липня відновлює міжнародне авіасполучення і відкриває кордони для іноземних туристів. Курорти Хургада і Шарм-ель-Шейх оголошені "чистою зоною", тобто вільною від COVID-19 і безпечною для людей.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Влада Єгипту оголосила про стимулюючі заходи щодо відновлення в’їзного туризму. Влада країни дозволила у зв’язку з відкриттям кордонів збільшити завантаження готелів до 75%.

При цьому туристам не рекомендується вживати їжу або напої за межами готелів чи ресторанів, які мають сертифікат безпеки, а в разі появи будь-яких симптомів зараження вірусом повідомити адміністрацію готелю.

У разі захворювання на короновірусну інфекцію під час відпочинку в Єгипті туристу будуть надані ліки і необхідне лікування за рахунок створеного в Єгипті фонду по боротьбі з COVID-19.

Крім того, в аеропорту вильоту туристу необхідно заповнити документ, який підтверджує, що він раніше не був заражений коронавірусом, не був у контакті з хворим, і що за 14 днів до дати поїздки ніяких симптомів вірусної інфекції не виникало.

Особам, які прибувають з країн, в яких спалах вірусу досягнув рівня епідемії, необхідно буде надати негативний результат тесту, проведений не більше ніж за 48 годин до вильоту.

У разі відсутності довідки тестування буде проведено в аеропорту після прильоту і вихід з будівлі аеропорту буде можливий після отримання результату (приблизно через 4 години).

Влада країни також повідомила про послаблення деяких карантинних заходів: протягом кількох наступних тижнів планується скорочення комендантської години, магазини працюватимуть довше на 1 годину.

Відповідно до розпорядження Міністерства туризму Єгипту, готелі Шарм-ель-Шейха і Хургади відновили роботу 15 травня. На першому етапі завантаження готелів зберігалося на рівні 25%, до початку червня воно зросло до 50%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here