Головна Війна 15-річний хлопець металошукачем у лісі знайшов запал до гранати та вирішив його...

15-річний хлопець металошукачем у лісі знайшов запал до гранати та вирішив його розрізати

517
0

14 травня у Чоповицькій громаді хлопець у лісі за допомогою металошукача знайшов невеликий металевий предмет, який приніс додому. Потім розпилив знахідку електроінструментом. Хлопцеві відірвало пальця на руці. Зараз його життю нічого не загрожує.

Про це повідомили в поліції області:

Увечері до поліції надійшло повідомлення від медиків про вибухове поранення юного жителя Чоповицької громади.Попередньо було з’ясовано, що цього ж дня 15-річний хлопець за допомогою металошукача знайшов у лісі невеликий металевий предмет і приніс його додому. Щоб зрозуміти, що це за знахідка, юнак вирішив її розпилити електроінструментом. Такі необережні дії призвели до детонації та розриву підозрілого предмета і, відповідно, травмування хлопця”.

«Швидку» викликав батько травмованого. Юнака госпіталізували до лікарні з частковою травматичною ампутацією пальця на руці та дрібними січеними ранами обличчя та тіла. 

Під час огляду місця події поліцейські вибухотехніки вилучили металеві частинки розірваної знахідки. За попередніми висновками, це міг бути запал до гранати часів Другої світової війни.

Усі обставини з’ясовуються у ході розпочатого досудового розслідування. Слідчі призначили необхідні експертні дослідження.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here