Home Війна 15 років в’язниці за держзраду отримає житель Коростеня – рішення апеляційного суду

15 років в’язниці за держзраду отримає житель Коростеня – рішення апеляційного суду

740

Апеляційний суд, за сприяння Житомирської обласної прокуратури, призначив жителю міста Коростеня суворіше покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду. 

Також Вінницький апеляційний суд скасував вирок Коростенського міськрайонного який раніше призначав чоловікові 6 років років ув’язнення. Прокурори у суді довели причетність жителя Коростеня держзради.

Обвинувачений співпрацював з представниками ворожої розвідки. Завдання виконував за інструкцією, дотримуючись конспірації, мав свій позивний. Він повідомляв місця розташування на території району блок-постів, дислокації військової частини, інших об’єктів інфраструктури для можливого бомбування.

Зокрема, у квітні 2022 року по мобільному телефону передав своєму куратору скріншот з місцем розташування важливого спецоб’єкту та відзвітував про те, що об’єкт був обстріляний.

Під час обшуку у завербованого ворогом коростенця вилучено знаряддя вчинення злочину – комп’ютерну техніку, мобільні телефони, інструкцію про спосіб передачі здобутої інформації тощо.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним у скоєнні злочину та призначив більш м’яке покарання, аніж визначене законом, однак обласна прокуратура оскаржила вирок суду та домоглася покарання, співмірного з тяжкістю скоєного злочину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here