Home Війна 9 травня путін може офіційно оголосити війну

9 травня путін може офіційно оголосити війну

713
1239293049

Оголосити війну Україні замість «спеціальної військової операції» путін може 9 травня.

Про це інформує УП з посиланням на CNN та чиновників США і Захиду.

Зокрема, 9 травня путін захоче оголосити про якесь особливе досягнення або посилення бойових дій в Україні.

Чиновники розглядають сценарій, за яким Путін офіційно оголошує війну Україні 9 травня.

За іншими припущеннями, 9 травня Росія може використати для оголошення анексії так званих “ДНР” і “ЛНР”, повного контролю над Маріуполем і посилення наступу на Одесу.

Посол США в ОБСЄ Майкл Карпентер заявив у понеділок, що США мають “достовірні” повідомлення розвідки про те, що Росія спробує анексувати Луганськ і Донецьк “десь у середині травня”.

Є також ознаки того, що Росія може планувати проголосити “народну республіку” у місті Херсон.

Прес-секретар Держдепартаменту США Нед Прайс заявив у понеділок, що є “поважні підстави вважати, що росіяни зроблять все можливе, щоб використати” 9 травня в цілях пропаганди.

“Ми бачили, як росіяни дійсно подвоюють свої пропагандистські зусилля, ймовірно, майже напевно, щоб відволіктися від своїх тактичних і стратегічних невдач на полі бою в Україні”, – сказав Прайс на брифінгу в Держдепартаменті.

Прайс додав, що є “припущення про те, що Росія може офіційно оголосити війну” 9 травня, і сказав: “Це було б великою іронією, якби Москва використала нагоду “дня перемоги” для оголошення війни.
Це дозволило б РФ збільшити кількість призовників, чого вона не може зробити зараз.

Таким чином вони (росіяни – ред.) показали б світові, що їхні військові зусилля провалюються, що вони заплутуються у своїй військовій кампанії та військових цілях”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here