Командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв привітав захисників з Днем Збройних Сил України

203
0

З нагоди Дня Збройних Сил України командувач об’єднананих сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв долучився до привітань наших захисників. У своїх соцмережах він розмістив пост, у якому подякував кожному військовому, яки взяв у руки зброю і нищить нею загарбника.

“Сьогодні вся Україна святкує наше професійне свято – День Збройних сил України!

Це свято, по суті, стало всенародним, адже триває нещадна війна з російським агресором за існування української нації. Дякую кожному, від чиєї майстерності, хоробрості, міцності духу і сталевої волі залежить подальша доля нашої країни, наших сімей, майбутнє наших дітей.

Але, насамперед, дякую звичайному солдату-піхотинцю, який незважаючи на погодні умови, щільні ворожі обстріли і невтомні атаки ворога, міцно стоїть на сторожі кожного клаптику української землі!

Дякую звичайному артилеристу, який майстерно виконує свою бойову роботу нищить ворога на полі бою і у ворожому тилу, знекровлюючи його сили і зменшуючи його прагнення до активних дій.

Дякую звичайному захиснику українського неба, який з кожним днем збільшує кількість вражених цілей, не дає агресору жодних шансів порушити спокій і стабільність існування наших міст і сіл.

Дякую усім, хто одягнув військовий однострій, взяв у руки зброю і нищить нею непрошеного загарбника. Ви є гордістю і надією нашого народу.

Слава Україні!

Разом переможемо!”, – написав Наєв.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here