Home Війна Арахамія попередив місцевих чиновників про “ремонти стадіонів”: назріває дуже серйозне невдоволення

Арахамія попередив місцевих чиновників про “ремонти стадіонів”: назріває дуже серйозне невдоволення

434

У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення закупівлями місцевих чиновників у війну. Зокрема, це стосується тендерів на “ремонти стадіонів” та “перекладання бруківки”.

Голова фракції “Слуга народу”  Давид Арахамія заявив, що регіональна влада повинна припинити витрачати державні кошти на закупівлю товарів та послуг, які не є пріоритетними під час війни, парламент може обмежити їх використання.

“Хочу звернутися до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель у нашій державі, незалежно від політичного забарвлення.

У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення вашими діями. Пов’язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель”, – написав Арахамія у Телеграм.

Він додав, що скандали з закупівлями на стадіони та перекладання бруківки, люксові овочерізки та  барабани “значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє”.

Нагадаємо, у Житомирі у війну на ремонт стадіону “Полісся” хочуть витратити 70 млн грн. Із них 13,2 млн грн департамент регіонального розвитку вже перерахував ТОВ “АртХаус” на придбання матеріалів для проведення робіт із реконструкції об’єкту. Натомість до війни стадіон завершувати не планували.

Також у місті активно триває перекладання плитки – кількість тендерів на ремонт тротуарів та скверів сягає більше довоєнного рівня, хоча житомиряни виступили з петицією проти цього.

Арахамія додав, що захисники просто шоковані подібними новинами. Тому наразі обговорюється обмеження розпорядження коштами регіональних чиновників. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here