Головна Війна Будуть концентровані бої на конкретних напрямках, – Резніков про наступ Росії

Будуть концентровані бої на конкретних напрямках, – Резніков про наступ Росії

46
0

У найближчі 10 днів Росія планує новий масштабний наступ на декількох напрямках. Проте спроби одночасного захоплення всієї України не буде. Будуть концентровані бої на конкретних напрямках.

Про це розповів міністр оборони Резніков в інтерв’ю “Українській правді”:

“Тактику одночасного захоплення України росіяни спробували в лютому минулого року. Вона не спрацювала. Тобто ресурс був розпорошений, вони втратили багато елітних підрозділів. Зараз у них нова тактика – це концентровані, повзучі спроби, по чуть-чуть, по десять метрів, захоплювати, відтісняти, віджимати”.

На сході та півдні росіяни концентрують сили, аби під час наступу змінити тактику.

Міністр оборони вважає, що окупанти не підуть знову на Херсон, бо коли вони утікали, то попалили всі мости і переправи, але рухатимуться по суходолу у запорізькому напрямку з метою розширити сухопутний коридор на Крим, щоб продовжити постачання.

Наразі ключові ризики – це схід, південь, і після того вже – північ. Водночас міністр запевняє, що “панічних підстав тікати з міст немає”. 

Єдиною небезпекою, яка залишається, він назвав ракетні й дронові удари, але при цьому нагадав, що українська система ППО теж стає потужнішою і більш майстерною.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here