Головна Війна До України від ЄС вже їде 300 тис. захисних костюмів та обладнання...

До України від ЄС вже їде 300 тис. захисних костюмів та обладнання від ядерних ударів

476
0

Європейська комісія передала українцям 300 000 спеціальних захисних костюмів, 5600 літрів дезактивуючи речовин та майже 900 одиниць обладнанням для операцій. Загальна вартість допомоги майже 12 млн євро. 

Про це пише Європарламент:

«Після запиту уряду України щодо медичного обладнання, засобів захисту та спеціалізованого обладнання для ризиків для здоров’я населення, таких як хімічні, біологічні, радіологічні та ядерні (ХБРЯ) загрози».

Обладнання та спорядження від російських атак буде доставлено в Україну з аварійних запасів ЄС.

«Обладнання, надане ЄС, включає 300 000 спеціалізованих захисних костюмів, 5 600 літрів дезактивуючих речовин і 850 одиниць обладнання для операцій з дезактивації. Оскільки лікарні в Україні терміново потребують медичного обладнання, ЄС також дарує монітори пацієнтів, інфузійні насоси та апарати штучної вентиляції легень, а також захисне обладнання для медичного персоналу, як-от маски та халати. Загальною фінансовою вартістю 11,3 млн євро ця допомога буде доставлена в Україну з аварійних запасів ЄС, які зберігаються в Загальною фінансовою вартістю 11,3 млн євро ця допомога буде доставлена в Україну з аварійних запасів ЄС, які зберігаються в Румунії, Угорщині, Швеції, Німеччині, Греції та Данії», – пише ЄС. 

Комісар з антикризового управління Янез Ленарчич, розповів що обладнання від ядерних та хімічних загроз вже на шляху до України, адже зараз – це життєво необхідно.

«Невиправдана війна Росії та напади на заклади охорони здоров’я піддали серйозному тиску на системи охорони здоров’я України. Протягом останніх чотирьох місяців ми цілодобово працювали, щоб забезпечити швидку реакцію ЄС на запити України щодо специфічного обладнання та гуманітарних вантажівВже 30 країн передали Україні товари через Механізм цивільного захисту ЄС, але враховуючи величезні медичні потреби, викликані триваючою війною, ми мобілізували стратегічні резерви rescEUМедичне обладнання та обладнання для хімічних, біологічних чи ядерних надзвичайних ситуацій уже на шляху до України. Лікарні та медичні працівники в Україні працюють під вогнем, і ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити їм необхідні інструменти для порятунку життя».

Координаційний центр ЄС з реагування на надзвичайні ситуації знаходиться в постійному контакті з українською владою для надання подальшої допомоги на основі конкретних потреб, зазначених Україною.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here