Home Війна Електронне бронювання запрацює у “Дії”

Електронне бронювання запрацює у “Дії”

29

На порталі “Дія” незабаром запустять функцію електронного бронювання. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на заяву заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко під час щорічної конференції Forbes “Гроші для Перемоги”.

“Міністерство оборони вважає, що електронне бронювання необхідно запустити якомога швидше. Так вийшло, що цим треком опікуються Мінекономіки та Мінцифра… На порталі “Дія” буде запущено функціонал електронного бронювання”, – говорить Катерина.

Також вона додала, що, на думку Міноборони, “всі компанії, які будуть бронювати своїх людей через електронний ресурс, повинні користуватися позитивною дискримінацією”.

За словами Черногоренко, це має бути “автоматична поступка: швидко, без додаткових візитів до ТЦК”.

Вона також запевняє, що Міноборони “зробило все, що мало б зробити, з точки зору готовності єдиного електронного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів”.

“Як тільки постанова буде проголосована, я думаю, що десь через 3-4 тижні… для колег, щоб “докрутити” функціонал, і ми запустимося”, − підсумувала заступниця міністра.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here